جستجو:
نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر : 118952 زمان انتشار : 15 مرداد 1397 08:05:00

تجلیل برای من دیر شده است اما...

هنرمند پیشکسوت عرصه سینما و تلویزیون گفت:تجلیل برای من دیر شده است اما باز هم قدردان عزیزانی هستم که به یاد من بودند.
تجلیل برای من دیر شده است اما...

به گزارش سینماخبر داریوش اسدزاده هنرمند پیشکسوت عرصه سینما و تلویزیون درباره مراسم بزرگداشتی که در جشن سینمای ایران برای او و چند بازیگر دیگر برگزار می کنند، گفت: بسیار خوشحال شدم  نه برای خودم، چرا که این اتفاق کار خوب و پسندیده ای است و باید به طور منظم تری برای تمامی هنرمندان انجام شود.

وی بیان کرد: در مورد شخص من حداقل این تجلیل ها دیر شده است اما باز هم قدردان عزیزانی هستم که به یاد من بودند و به امثال حقیر توجه داشتند.

اسدزاده تصریح کرد: تمامی این مراسم ها و آیین ها باعث می شود تا جوانانی که وارد این عرصه می شوند بدانند که پا به چه جایگاه مهمی گذاشتند و قدر و قیمت آن را بدانند.

وی درباره حضور علی نصیریان به عنوان ریاست این جشن هم بیان کرد: علی نصیریان بسیار انسان با سوادی است، ایشان از مردان بزرگ سینمای ایران هستند وجایگاه ایشان  ریاست این قبیل مراسم ها است، من مقالات و نوشته های ایشان را در زمان قبل از انقلاب که در روزنامه ها منتشر می شد می خواندم و از همان موقع به ایشان ارادت ویژه پیدا کردم.

بازیگر سریال های ماندگاری همچون «چراغ جاد» و «خانه سبز» درباره سابقه همکاری با نصیریان گفت: متاسفانه علیرغم دوستی که با هم داریم نتوانستیم در کار مشترکی حضور داشته باشیم ولی در کارهای مختلف با هم در ارتباط بودیم و از نظرات هم استفاده می کردیم .

اسدزاده در پایان در خصوص حضورش در مراسم جشن سینمای ایران که در باغ کتاب برگزار خواهد شد،گفت: برخی کسالت ها به سبب سن و سالم اجتناب ناپذیر است اما حتما در مراسم حضور خواهم داشت.

انتهای پیام/

کلمات کلیدی: ,
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس
آخرین اخبار

Valid XHTML 1.0 Transitional

كليه حقوق برای سینما خبر محفوظ است، استفاده از مطالب با ذكر منبع بلامانع است.

طراحی و تولید: گروه مهندسی انگاره نت. Copyright © 2011