جستجو:
نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر : 118760 زمان انتشار : 19 تیر 1397 15:05:00

تئاتر شهر و سنگلج تا نیمه تیرماه چه تعداد مخاطب داشتند؟

سالن‌های مجموعه تئاتر شهر و تماشاخانه سنگلج که میزبان اجرای عمومی هشت نمایش هستند، آمار تماشاگران خود را تا نیمه تیرماه جاری اعلام کردند.
تئاتر شهر و سنگلج تا نیمه تیرماه چه تعداد مخاطب داشتند؟

به گزارش سینماخبر مجموعه تئاتر شهر هفته گذشته را با اجرای عمومی شش نمایش در سالن های چهارسو ، قشقایی ، سایه و پلاتو اجرا پشت سر گذاشته است.

 
سالن چهارسو با گنجایش ۱۲۲ تماشاگر به اجرای نمایش «دیر راهبان» اثری از کیومرث مرادی اختصاص داشت که طی ۲۳ اجرایی که تا ۱۵ تیر ماه انجام داده، میزبان ۲۰۱۷ تماشاگر بوده است. برای این نمایش ۷۳۳ بلیت تمام بها، ۲۷۳ بلیت نیم بها، ۴۳۴ بلیت تخفیف دار و ۵۷۷ بلیت میهمان ارائه شده و رقم گیشه آن ۳۶۵ میلیون و ۱۰ هزار ریال ثبت شده است.

سالن قشقایی نیز که گنجایش آن ۹۶ تماشاگر است شاهد اجرای "تو مشغول مردنت بودی" اثری از مژگان خالقی است. این نمایش طی ۱۸ نمایشی که تا نیمه تیرماه داشته میزبان ۹۹۰ تماشاگر بوده است. برای این نمایش ۲۲۵ بلیت تمام بها ، ۳۰۱ بلیت نیم بها ، ۹۷ بلیت تخفیف دار و ۳۷۰ بلیت میهمان ارائه شده است که در گیشه به رقم ۱۳۵ میلیون ۹۳۰ هزار ریال رسیده است.

" تئاتر قجری" عنوان نمایشی به کارگردانی داریوش رعیت است که در سالن سایه روی صحنه است. این نمایش طی ۲۱ اجرایی که تا نیمه تیر ماه داشته میزبان ۶۳۰ تماشاگر بوده است. ۱۴۹ بلیت تمام بها ، ۱۶ بلیت نیم بها ، ۳۷ بلیت تخفیف دار و ۴۲۸ بلیت میهمان برای آن ارائه شده و در گیشه ۵۵ میلیون و ۹۸۰ هزار ریال برایش ثبت شده است.

نمایش "پلاس پلاس به توان دو" به کارگردانی سینا شفیعی نیز در سالن سایه روی صحنه است. این نمایش نیز میزبان ۵۷۱ تماشاگر طی ۲۰ اجرای گذشته خود بوده است. برای آن ۱۳۹ بلیت تمام بها ، ۴ بلیت نیم بها و ۹۲ بلیت تخفیف دار و ۳۳۶ بلیت میهمان ارائه شده و رقم گیشه آن به ۶۴ میلیون و ۳۸۰ هزار ریال رسیده است. سالن سایه مجموعه تئاتر شهر برای پإیرش ۷۲ تماشاگر گنجایش دارد.

در پلاتو اجرای مجموعه تئاتر شهر که به اجرای نمایش "پرتی" اثر بهار رضی زاده اختصاص دارد نیز طی ۱۳ اجرا ۴۳۵ تماشاگر حضور داشته اند. ۱۷۰ بلیت تمام بها ، ۱۴۱ بلیت تخفیف دار و ۱۲۴ بلیت میهمان برای این نمایش ارائه شده که در مجموع مبلغ ۳۹ میلیون و ۶۰۰ هزار ریال را در گیشه دارد.

اما تماشاخانه سنگلج که این روز ها دو نمایش را میزبانی می کند، آمار تماشاگران هفته گذشته خود (۱۰ تا ۱۵ تیر ماه جاری) را به این شرح اعلام کرده است.

نمایش "عکس خانوادگی" به کارگردانی رضا بهرامی از ۱۰ تا ۱۵ تیر ماه میزبان ۱۷۸ تماشاگر بوده که ۹ بلیت تمام بها ، ۳۸ بلیت نیم بها ، ۴۹ بلیت تخفیف دار و ۸۲ بلیت میهمان را دریافت کرده اند. گیشه هفته گذشته این نمایش ۱۶ میلیون و ۱۵۰ هزار ریال ثبت شده است.

نمایش "نیرنگ اورنگ" به کارگردانی مرتضی برزگرزادگان نیز از ۱۰تا ۱۵ تیر ماه میزبان ۶۹۶ تماشاگر بوده است. ۲۰ بلیت تمام بها ، ۲۹ بلیت نیم بها ، ۱۵۹ بلیت تخفیف دار و ۴۸۸ بلیت میهمان برای آن ارائه شده و مبلغ گیشه آن ۲۷ میلیون و ۷۲ هزار و ۵۰۰ ریال ثبت شده است.

تالار هنر تا زمان ارائه این گزارش ، آمار هفتگی تماشاگران خود را به روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی ارسال نکرده است.

انتهای پیام/

کلمات کلیدی: ,
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس
پر بیننده ترین اخبار
آخرین اخبار

Valid XHTML 1.0 Transitional

كليه حقوق برای سینما خبر محفوظ است، استفاده از مطالب با ذكر منبع بلامانع است.

طراحی و تولید: گروه مهندسی انگاره نت. Copyright © 2011