جستجو:
نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر : 118677 زمان انتشار : 10 تیر 1397 12:21:00

شهرام گیل‌آبادی مدیر عامل خانه تئاتر شد/ برنامه‌های عمارت نوفل لوشاتو

شهرام گیل آبادی از سوی هیئت مدیره خانه تئاتر به عنوان مدیر عامل معرفی شد.
شهرام گیل‌آبادی مدیر عامل خانه تئاتر شد/ برنامه‌های عمارت نوفل لوشاتو

به گزارش سینماخبر شهرام گیل‌آبادی به عنوان مدیرعامل جدید خانه تئاتر معرفی شد. طبق گفته‌های محمودرضا رحیمی سخنگوی هیات مدیره خانه تئاتر، برای انتخاب شهرام گیل‌آبادی دو بار رأی‌گیری صورت گرفته است که در جلسه نخست پنج رأی مثبت، یک رأی مخالف و یک رأی ممتنع و در جلسه دوم تمام اعضای اصلی هیئت مدیره خانه تئاتر به گیل‌آبادی رأی مثبت می‌دهند. نکته جالب توجه آن است که با دادن هفت رأی مثبت مشخص می‌شود حمیدرضا نعیمی نیز به گیل‌آبادی رأی مثبت داده است.

شهرام گیل‌آبادی، مدرک لیسانس و فوق‌لیسانس تئاتر خود را از دانشگاه هنر و مدرک دکتری پژوهش هنرش را از دانشکده هنر‌های زیبای دانشگاه تهران دریافت کرده است.

*پیش‌فروش نمایش «یک روز تابستانى» به کارگردانى پارسا پیروزفر

پیش‌فروش نمایش «یک روز تابستانى» نوشته اسلاومیر مروژک و با بازى رضا بهبودى، پارسا پیروزفر و سوگل قلاتیان از روز چهارشنبه 13 تیرماه آغاز خواهد شد.

نمایش «یک روز تابستانى» به کارگردانى پارسا پیروزفر و با بازی رضا بهبودى، پارسا پیروزفر و سوگل قلاتیان از ٢٥ تیر تا ٢٦ مردادماه هر شب ساعت نوزده در سالن دکتر ناظرزاده کرمانى تماشاخانه ایرانشهر به صحنه می‌رود.

همچنین پیش‌فروش بلیت‌های این نمایش از روز چهارشنبه سیزدهم تیرماه ساعت دوازده ظهر در سایت تیوال آغاز خواهد شد.

از سایر عوامل این نمایش می‌توان به نویسنده: اسلاومیر مروژک، مترجمین: پارسا پیروزفر، سپیده خسروجاه، طراح صحنه: سیامک احصایى، طراح لباس: گلناز گلشن، مجرى طرح: نورالدین حیدرى ماهر، دستیار کارگردان و برنامه‌ریز: محمد گودرزیانى، منشى صحنه: شیما مرادى، دستیار طراح صحنه و لباس: بهاره مصدقیان، مدیر صحنه: نیما قطبى و طراح گرافیک و عکاس: محمدصادق زرجویان اشاره کرد

*برنامه‌های تیرماه عمارت نوفل‌ لوشاتو

نمایش «حساب پرداخت نمیشه» به نویسندگی داریوفو، کارگردانی امیر رمضانی و مهدی خالدی از 29 خرداد تا 20 تیر ساعت 21:45 در سالن 2، نمایش«غرب غم‌زده» به نویسندگی و کارگردانی دانیال زمانی از 8 تا 25 تیر ساعت 19 در سالن 2، نمایش«پشت کلانتری کوچه اول تیر چراغ برق» به نویسندگی علی اصغری و کارگردانی سجاد نوبهاری از 10 تا 25 تیر ساعت 20:15 در سالن 2 و نمایش «جلوی تئاتر شهر» به نویسندگی سلمانعلی قارداشی و کارگردانی محمد حسین اسلامی از 21 تیر تا 10 مرداد در ساعت 21:30 سالن 2 عمارت نوفل لوشاتو روی صحنه می‌روند.

همچنین نمایشنامه «مورچه» و نمایشنامه «ماکیاوولی» به ترتیب 30 تیر و 13 مرداد در سالن شماره 1 نمایشنامه خوانی خواهد شد و در اواخر تیر نمایش های «بلوری ها» به کارگردانی مریم باقری و «ضیافت شبانه ای برای شبنم» به کارگردانی روزبه روحی پور در سالن شماره یک به صحنه خواهند رفت.

همچنین در ماه گذشته رپرتوار نمایشنامه خوانی «ملاقات با بانوی سالخورده» در عمارت نوفل‌ لوشاتو برگزار شد.

انتهای پیام/

کلمات کلیدی: ,
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس
آخرین اخبار

Valid XHTML 1.0 Transitional

كليه حقوق برای سینما خبر محفوظ است، استفاده از مطالب با ذكر منبع بلامانع است.

طراحی و تولید: گروه مهندسی انگاره نت. Copyright © 2011