جستجو:
نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر : 118248 زمان انتشار : 18 اردیبهشت 1397 13:21:00

اعلام پرفروش های دو انتشاراتی در نمایشگاه کتاب تهران

پر فروش ترین های دوانتشارات در سی و یکمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران اعلام شد
اعلام پرفروش های دو انتشاراتی در نمایشگاه کتاب تهران

به گزارش سینماخبردر سه روز نخست برگزاری نمایشگاه کتاب ، بیش از 300 هزار نفر از نمايشگاه کتاب بازدید کردند و به طور متوسط بین 10 تا 12 درصد افزایش بازدید کننده از نمایشگاه کتاب در این دوره را داشتیم.

انتشارات فصل پنجم هم مانند انتشاراتی های دیگر آثار خود را در سی و یکمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران عرضه کرده است این انتشارات در این دوره از نمایشگاه کتاب، کتاب های پرفروش داشته است که از جمله این کتاب ها می توان به کتاب های «تحیر» اثر حمید رضا برقعی، «حوت» مهدی فرجی،«فنون دلبری» حسین شیردل،«نزدیک تر» امیرعلی سلیمانی،«از سرشت و سرنوشت» حسین منزوی، پانته آ صفایی،«مهر و آبان» امید صباغ نو، «چله تاک» علیرضا بدیع، «مدارا»محمد شیخی، «شاخ نامه» محسن حسن شاهی راویز،«طوفان واژه ها» و «رقعه» سید حمید رضا برقعی در بخش غزل اشاره کرد.

در بخش شعر سپید کتاب های «نقشه فرار» و «مزارع پنبه شیلی» محمد عسگری،« ساج دومینو» ابوذر پاکروان،«کلیدها» سید رسول پیره،«وقتی تو نباشی»،« چرا دو صندلی» چیستا یثربی،«دیگری» مهتاب تقی گیل، «برادر کشی» محمد افندیده،«کافه کاتارسیس» آیدا گلستانی، «بی من فروغ نخوان» نیلوفر لاری پور،«یک پنجره در سمت چپ سینه ام» مرتضی فتحی،«عسل و فرودین و من یهودا نبودم» نیلوفر لاری پور در انتشارات فصل پنجم پرفروش شدند.

از دیگر کتاب های پرفروش انتشارات فصل پنجم در سی و یکمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران می توان به «دیوار ترجمه» بابک زمانی،« زایش مرگ های متن» حمید رضا شکارسری،«یکشنبه های خونین» ترجمه محمد بیگی،«غم زیستی و حرفی بزرگتر از دهان پنجره» لیلا کردبچه اشاره کرد.

گلایه ناشران از هم صنفی ها در سی و یکمین نمایشگاه بین المللی کتاب

محمدرضا حسن پور مسئول فروش انتشارات فاطمی در گفتگو با خبرنگارحوزه ادبیات گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛  به تشریح وضعیت فعلی نمایشگاه کتاب تهران پرداخت و اظهار کرد:نمایشگاه کتاب تهران در۲،۳روز اول شلوغ شده بود اما هم اکنون شلوغی روزهای اول را ندارد البته به هر صورت نمایشگاه کتاب این افت و خیزها را دارد و معمولا روزهای تعطیل بیشتر شلوغ می شود.
وی با بیان اینکه پرفروش ترین کتاب انتشارات فاطمی در نمایشگاه کتاب چه بوده است؟ گفت:ما در روزهای قبل از برگزاری نمایشگاه کتاب ،کتابی با عنوان "ریاضیات لعنتی"را چاپ کردیم و با اینکه اطلاع رسانی چندانی هم برای آن نداشتیم اما پرفروش ترین کتاب غرفه نمایشگاهی انتشارات فاطمی شده است.

وی افزود:این کتاب ترجمه کتابی با عنوان «آلیس در سرزمین اعداد» است و درباره مسائل و محاسبات روزمره ریاضی نوشته شده است.

مسئول بخش فروش انتشارات فاطمی با بیان اینکه برخی از ناشران دانشگاهی که در واقع توزیع کننده محور هستند کتابهای ناشران دیگر را می فروشند، ادامه داد:امسال نیز برخی از بازدیدکنندگان نمایشگاه به ما مراجعه کردند و گفتند که کتابهایمان را در غرفه های دیگر خریده اند البته ما فرصتی برای گفتن این مسئله به مسئولان نمایشگاه نداشتیم و هر سال این جریانات و مشکلات وجود دارد.

لازم به ذکر است؛ ناشران (توزیع کننده )موزع محور ،ناشرانی هستند که با برخورداری از مجوز نشر ،آثار ناشران دیگر را در نمایشگاه کتاب تهران می فروشند.

کلمات کلیدی: ,
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس
پر بیننده ترین اخبار
آخرین اخبار

Valid XHTML 1.0 Transitional

كليه حقوق برای سینما خبر محفوظ است، استفاده از مطالب با ذكر منبع بلامانع است.

طراحی و تولید: گروه مهندسی انگاره نت. Copyright © 2011