جستجو:
نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر : 118210 زمان انتشار : 13 اردیبهشت 1397 13:12:00

روز دوم سی و یکمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران چگونه آغاز شد

روز دوم سی و یکمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران در حالی آغاز شد که برخی نقایص روز اول نمایشگاه کتاب مرتفع شده بود.
 روز دوم سی و یکمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران چگونه آغاز شد

به گزارش سینماخبردومین روز سی و یکمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران در حالی کار خود را آغاز کرد که برخی اشکالات نمایشگاه بین المللی کتاب تهران مرتفع شده بود. از جمله اینکه در روز دوم نمایشگاه، در ابتدای هر راهرو نام غرفه ها در بنری نوشته و نصب شده است بدین ترتیب بازدیدکنندگان از سی و یکمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران راحت تر می توانند به غرفه انتشاراتی مورد نظرشان بروند. هچنین کتیبه اکثر غرفه ها در بخش ناشران عمومی نصب شده است این مسئله در نیم طبقه شبستان هم دیده می شود.

دومین روز نمایشگاه بین المللی کتاب تهران از نظر اطلاع رسانی نسبت به روز قبل بهتر شده است. هنگامی که بازدید کنندگان سی و یکمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران از درب شهید بهشتی وارد مصلای تهران می شوند می توانند نقشه های سی و یکمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران را دریافت کنند.

جمعیت بازدید کننده از سی و یکمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران از دقایق ابتدایی آغاز به کار نمایشگاه بین المللی کتاب تهران به نمایشگاه وارد می شوند و شاتل های نمایشگاه کار جابه‌جایی بازدیدکنندگان را از دقایق اولیه انجام می دهند.

در برخی راهرو های ناشران عمومی مشاهده می‌کردیم که بنرهای اطلاعات غرفه ها در سی و یکمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران در بخش ناشران عمومی نمایشگاه کتاب نصب می‌شود.

انتهای پیام/

کلمات کلیدی: ,
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس
پر بیننده ترین اخبار
آخرین اخبار

Valid XHTML 1.0 Transitional

كليه حقوق برای سینما خبر محفوظ است، استفاده از مطالب با ذكر منبع بلامانع است.

طراحی و تولید: گروه مهندسی انگاره نت. Copyright © 2011