جستجو:
نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر : 118091 زمان انتشار : 27 فروردین 1397 12:39:00

پیشنهاد یک کارگردان درباره انتخاب مجری برنامه «هفت»

مهدی صباغ زاده درباره شاخصه های مجری برنامه سینمایی «هفت» سخن گفت.
 پیشنهاد یک کارگردان درباره انتخاب مجری برنامه «هفت»

به گزارش سینماخبرمهدی صباغ زاده تهیه کننده  و کارگردان سینما درباره شاخصه های مجری برنامه تلویزیونی «هفت» به خبرنگار حوزه سینما گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ گفت: فردی که به عنوان مجری برای این برنامه مهم و تاثیرگذار انتخاب می شود، باید اطلاعات کافی راجع به سینمای ایران و جهان داشته باشد و تحلیلگر خوبی نسبت به مسائل مختلف سینمایی باشد.

وی افزود: ارتباط مناسب با تهیه کننده و کارگردان های سینما آن هم کاملا بیطرفانه یکی دیگر از شاخصه های یک مجری خوب این برنامه سینمایی است.

وی ادامه داد: مسئله مهم دیگر این است که مجری برنامه «هفت» سعی کند فیلم را بدون نگاه مغرضانه تحلیل و بررسی کند؛ پس بسیار مهم است چه فردی به عنوان مجری در برنامه سینمایی هفت باشد؛ چون وظیفه واقعی او اجرای عدالت واقعی خواهد بود.

این کارگردان اظهار داشت: آوردن منتقدانی که نگاه بیطرفانه و بدون غرض ورزی دارند نیز بسیار مهم است که این نیز وظیفه مجری خواهد بود.

صباغ زاده تصریح کرد: امید می رود مجری و برنامه «هفت» جدید کاری کنند تا هر فیلم با نگاه خودش تحلیل و بررسی شود تا بتوان به اعتلا و ارتقای سطح کیفی آن فیلم و سینما کمک شود.

 

انتهای پیام/

کلمات کلیدی: ,
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس
آخرین اخبار

Valid XHTML 1.0 Transitional

كليه حقوق برای سینما خبر محفوظ است، استفاده از مطالب با ذكر منبع بلامانع است.

طراحی و تولید: گروه مهندسی انگاره نت. Copyright © 2011