جستجو:
نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر : 117414 زمان انتشار : 21 دی 1396 10:10:00

قرار بود «جمعه ایرانی» از نیمه دی شروع شود/ برنامه ریزی داریم

کارگردان «جمعه ایرانی» درباره تولید دوباره این برنامه بیان کرد که قرار بود از نیمه دی ماه شروع شود ولی هنوز درگیر مسایل مالی و جزییات دیگر است.
قرار بود «جمعه ایرانی» از نیمه دی شروع شود/ برنامه ریزی داریم

به گزارش سینماخبرمهران امامیه در گفتگو با خبرنگار مهر درباره برنامه «جمعه ایرانی» که قرار است از شبکه شما روی آنتن برود، بیان کرد: صحبت هایی درباره این برنامه توسط علی دارابی معاون امور استان ها و مرتضی میرباقری معاون سیمای استان انجام گرفته ولی هنوز زمان پخش برنامه مشخص نیست.

وی ادامه داد: ما بنا داریم در تهران با همکاری استان های ایران برنامه ای را مثل «جمعه ایرانی» آماده کنیم و هر صبح جمعه این برنامه هم از شبکه شما و هم صدای آن از رادیوی استان ها پخش می شود و احتمالا نامش نیز همان «جمعه ایرانی» باشد.

کارگردان «جمعه ایرانی» اظهار کرد: برای تولید این برنامه قرار است هر هفته از هنرمندان یک استان دعوت شود و نوعی ارزش گذاری برای استان ها و شهرستان های ایران است.

امامیه درباره زمان شروع تولید برنامه توضیح داد: من فکر می کردم کار را از نیمه دی ماه شروع می کنیم اما بحث برآوردهای برنامه کمی طول کشید و جزییات دیگری نیز باقی مانده است.

وی در پایان درباره جذابیت های این برنامه اظهار کرد: به نظر من به محض اینکه این برنامه راه بیفتد مخاطبان بسیاری پیدا خواهد کرد، به هر حال مردم ۲۰ سال «صبح جمعه با شما» و «جمعه ایرانی» گوش می کردند و حالا هم اگر این تیم دوباره برنامه خود را شروع کند طرفداران بسیاری خواهد داشت. ما برنامه ریزی های خیلی خوبی داریم و فکر می کنم کاملا با برنامه های قبلی مان متفاوت باشد.

کلمات کلیدی: ,
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس
آخرین اخبار

Valid XHTML 1.0 Transitional

كليه حقوق برای سینما خبر محفوظ است، استفاده از مطالب با ذكر منبع بلامانع است.

طراحی و تولید: گروه مهندسی انگاره نت. Copyright © 2011