جستجو:
نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر : 117012 زمان انتشار : 23 آبان 1396 09:46:00

انتقاد تهیه‌کننده سینما از وضعیت اکران فیلم‌ها

پیمان جعفری درباره وضعیت بد اکران فیلم در سینماها به تعیین سیاست‌گذاری نادرست در این حوزه اشاره کرد.
انتقاد تهیه‌کننده سینما از وضعیت اکران فیلم‌ها

به گزارش سینماخبر :  پیمان جعفری تهیه‌کننده سینما درباره قرار گرفتن «انزوا» در وضعیت بد اکران گفت: اکنون زمان مساعدی برای اکران فیلم سینمایی «انزوا» و هیچ فیلم دیگری نیست. از سویی تعطیلاتی که داشتیم و پیش رو داریم نیز مزید بر علت شده تا به فروش و جذب مخاطب خوبی دست پیدا نکنیم.

 
وی افزود: البته گرفتن زمان اکران در همین مقطع نیز غنیمت بود و گرنه باید تا بهمن و اسفند صبر می‌کردیم و آن موقع هم مشخص نبود چه اتفاقی خواهد افتاد و نمی‌شد ریسک کرد.
 
این تهیه‌کننده ادامه داد: علت اصلی بروز این اتفاقات بد در اکران، شورای صنفی نمایش است که سیاست‌گذاری درستی ندارد. به نظرم وزارت ارشاد باید جهت رفع این مشکل بزرگ و اساسی وارد عمل شود و از زمان صدور پروانه ساخت، موعد اکران فیلم را مقرر کند  در این صورت تکلیف ما مشخص می‌شود و می‌توان برنامه‌ریزی کرد و متناسب با زمان و شرایط تعیین شده فیلم ساخت. با این تفاسیر سرمایه‌مان معلق و بی هدف نمی‌ماند و از ضرر همه جانبه جلوگیری می‌شود.
 
جعفری خاطرنشان کرد: اگر وضعیت اکران بدین شکل پیش برود به بازکردن سوپرمارکت می‌رسیم. در کل باعث تأسف است که عده‌ای سینما را به این حال و روز انداخته‌اند.
 
منبع: باشگاه خبرنگاران
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس
آخرین اخبار

Valid XHTML 1.0 Transitional

كليه حقوق برای سینما خبر محفوظ است، استفاده از مطالب با ذكر منبع بلامانع است.

طراحی و تولید: گروه مهندسی انگاره نت. Copyright © 2011