جستجو:
نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر : 116994 زمان انتشار : 22 آبان 1396 09:19:00

پخش مستند - مسابقه «دستم را بگیر» از شبکه افق

مجموعه رئالیتی ‌شو «دستم را بگیر» که هفت داستان متفاوت را همزمان در یک رقابت خیرانه پیگیری می‌کند، تصویربرداری بخش اهدای عضو را به پایان رساند.
پخش مستند - مسابقه «دستم را بگیر»  از شبکه افق

 به گزارش سینماخبر : مجموعه تلویزیونی «دستم را بگیر» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی سعید ابوطالب، یک مستند - مسابقه متفاوت است که هفت گروه داوطلب داستان‌های واقعی آن را به پیش می برند.

 
بخشی از داستان که دریافت قلب توسط دو کودک خردسال یعنی طاها و النا را روایت می کند، به پایان رسیده است و حال دو کودک خردسال این روزها رو به بهبود است و به زندگی عادی خود ادامه می‌دهند.
 
هدف از مستند - مسابقه «دستم را بگیر» به تصویر کشیدن فعالیت افراد معمولی جامعه است که با انگیزه های شخصی سعی در شناخت موضوعاتی مثل بچه‌های کار، کولبران، بازماندگان از تحصیل در مناطق دور دست، بیماران خاص و دیگر نیازمندان و آسیب دیدگان اجتماعی و قصد یاری رساندن به آنها بدون کمک نهادها و امکانات دولتی را دارند.
 
تصویربرداری از رقابت 7 گروه حاضر در این پروژه بزرگ همزمان در استان‌های مختلف و نقاط مرزی همچون کردستان، جنوب کرمان، جزیره میتو در خرمشهر، حاشیه‌های تهران، شهر مشهد و ... انجام شده است و هم اکنون آخرین مراحل تدوین پیش می رود.
 
در این مسابقه بینندگان تلویزیونی، گروهی که روش و اقدامش را در کمک به دیگران می‌پسندند را به عنوان گروه برتر انتخاب می‌کنند و به آنها با توجه به روششان در کمک رسانی و ارتباطشان با موضوع و کمک به همنوعان رای می‌دهند.
 
شعار این مجموعه تلویزیونی «یک نفر را به زندگی برگردانیم» است.
 
عوامل اصلی این برنامه عبارتند از:
 
تهیه کننده و کارگردان: سعید ابوطالب، مدیر تولید: احمد مرادی، تدوینگران: رضا بهارانگیز و علیرضا رضایی، یاسر سنایی، محمد مهدی بهرامی نژاد، سید محمد حسینی پاریزی، حسین بیات، اعضای گروه طراحی: سید محس حسینی، محمود کریمی، دکتر سهیل عظیمی، یاسر سنایی، مهدی طاهری موسی آبادی، سید جعفر صابری ، مجید رکنی و ابوالفضل حاجیان.
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس
آخرین اخبار

Valid XHTML 1.0 Transitional

كليه حقوق برای سینما خبر محفوظ است، استفاده از مطالب با ذكر منبع بلامانع است.

طراحی و تولید: گروه مهندسی انگاره نت. Copyright © 2011