جستجو:
نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر : 110791 زمان انتشار : 22 دی 1395 15:00:00
ملکه رنجبر:

مردم از دیدنم در تلویزیون خوشحال شدند

رنجبر با اشاره به اینکه مردم از دیدن او در سریال "همسایه ها" در قاب تلویزیون بسیار خوشحال شده اند، گفت: فصل چهارم سریال "زیر آسمان شهر" پس از سریال "همسایه ها" جلوی دوربین می رود.
مردم از دیدنم در تلویزیون خوشحال شدند

به گزارش سینماخبر، ملکه رنجبر بازیگر عرصه تلویزیون، سینما و تئاتر، گفت: این روزها پا درد و کمر درد شدیدی دارم و قند خونم مدام بالا و پایین می رود که اینها از علامت های افزایش سن است.

وی ادامه داد: چندی پیش مهران غفوریان بسیار علاقه داشت که این موضوع را رسانه ای کند که من نخستین فردی هستم که حضورم در سری جدید سریال تلویزیونی "زیر آسمان شهر" قطعی شده و این موضوع را به  خودم هم گفت که شما اولین فردی هستید که قرار است در"زیر آسمان شهر" حضور داشته باشید.

بازیگر فیلم سینمایی "سلام بر عشق" همچنین اظهار کرد: چندی قبل مهران غفوریان بنا به درخواست من برای جویا شدن از احوال بنده، مرا سر صحنه سریال تلویزیونی "همسایه ها" برد.

وی افزود: برای اینکه مردم دوست داشتند از احوال من خبری داشته باشند، در یک سکانس از سریال "همسایه ها" همراه با نصراله رادش، بهاره رهنما و سیروس گرجستانی حضور پیدا کردم.

بازیگر سریال "زیر آسمان شهر" تصریح کرد: فردای آن شب که سریال "همسایه ها" با حضور من پخش شد، با بنده تماس گرفتند و اعلام کردند که مردم از دیدنتان در تلویزیون خیلی خوشحال شده اند.

وی همچنین یادآور شد: در همان شب مهران غفوریان به من اعلام کرد که سری جدید سریال تلویزیونی "زیر آسمان شهر" زمستان و پس از پایان تصویربرداری سریال "همسایه ها" کلید می خورد.

این بازیگر عرصه تلویزیون و سینما خاطرنشان کرد: چند وقت قبل که حالم بسیار بد شده بود پسرم گفت که دیگر اجازه نمی دهد کار کنم اما مهران غفوریان به من اعلام کرد که به دلیل اهمیت حضورم در سریال "زیر آسمان شهر" ، در روند نگارش فیلمنامه این نکته را مدنظر قرار می دهیم که نقش های کوتاهی برایتان نوشته شود تا چندان اذیت  نشوید.

میزان

OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس
آخرین اخبار

Valid XHTML 1.0 Transitional

كليه حقوق برای سینما خبر محفوظ است، استفاده از مطالب با ذكر منبع بلامانع است.

طراحی و تولید: گروه مهندسی انگاره نت. Copyright © 2011