جستجو:
نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر : 110790 زمان انتشار : 22 دی 1395 14:45:00

فیلمی با منشأ علاقه به بازی های کامپیوتری + عکس

«راه یک آدمکش» (اسیسینز کرید)، فیلم پرحادثه و ماجرایی جدیدی است که از بازی کامپیوتری پرطرفداری به همین نام اقتباس شده است.

به گزارش سینماخبر، "راه یک آدمکش" (اسیسینز کرید)، فیلم پرحادثه و ماجرایی جدیدی است که از بازی کامپیوتری پرطرفداری به همین نام اقتباس شده است.

 

فاسبندر:


داستان فیلم برداشتی معاصر از داستان اصلی گیم است که در اسپانیای قرن پانزدهم و دوران تفتیش عقاید روی می دهد. فیلم بر محور یک زندانی محکوم به نام کالم لینچ دور می زند که توسط یک سازمان مخفی ربوده شده و سپس در بدن یکی از اعضای این گروه ترور قرن پانزدهمی قرار داده می شود. 
 

فاسبندر:


مایکل فاسبندر، نقش آدمکش یا همان شخصیت اصلی فیلم را ایفا می کند. بازیگر 39 ساله آلمانی – ایرلندی می گوید: «من با اقتباس سینمایی گیم مخالف نبودم و معتقد بودم که شدنی است. البته اعتراف می کنم که اطلاعات زیادی هم نداشتم. ولی می دانستم داستان آن هیجان انگیز و پیچیده است و از عناصر زیادی بهره می برد که می توانند بخوبی به یک تجربه سینمایی تبدیل شوند.» 

فاسبندر:

 
ماریون کوتیار، بازیگر فرانسوی فیلم هم افزود: «من با بازی کامپیوتری آشنا نیستم ولی زمینه تاریخی داستان را می دانم که بسیار قوی و تاثیرگذار است و می دانم کسانی که این بازی را دوست دارند از زمینه تاریخی آن هم حرف می زنند. جالب است که با این بازیهای کامپیوتری بچه ها به تاریخ هم علاقه پیدا می کنند.» 

فاسبندر:

 
فیلمبرداری «اسیسینز کرید» از تابستان 2015 در مالت، اسپانیا و لندن انجام شد و دسامبر 2016 در آمریکا به نمایش در آمد. فیلم اکشن «کیش آدمکش» به کارگردانی جاستین کورزل و با شرکت جرمی آیرونز و شارلوت رمپلینگ اکنون در کشورهای مختلف در اکران است.

میزان

OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس
آخرین اخبار

Valid XHTML 1.0 Transitional

كليه حقوق برای سینما خبر محفوظ است، استفاده از مطالب با ذكر منبع بلامانع است.

طراحی و تولید: گروه مهندسی انگاره نت. Copyright © 2011