جستجو:
نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر : 110164 زمان انتشار : 10 دی 1395 21:00:00

قاعده جدید جشنواره فجر، به عوامل فیلم‌ها انگیزه می‌دهد

گوهر خیراندیش معتقد است قاعده جدید جشنواره فیلم فجر برای بازیگران و عوامل فیلم‌ها انگیزه ایجاد می‌کند و تلاش مضاعف همه عوامل یک فیلم، قطعا موجب کیفیت بیشتر می شود.
قاعده جدید جشنواره فجر، به عوامل فیلم‌ها انگیزه می‌دهد

 به گزارش سینماخبر،گوهر خیراندیش بازیگر برگزیده ادوار جشنواره فیلم فجر درباره ادغام بخش «نگاه نو» در مسابقه سینمای ایران (سودای سیمرغ) گفت: در سال‌های گذشته بازیگران و عوامل فیلم‌های بخش نگاه نو که به بخش اصلی راه نیافته بودند، ارزیابی نمی‌شدند اما قاعده جدید برای بازیگران و سایر عوامل فیلم‌ها انگیزه ایجاد می‌کند و سبب می‌شود در آینده، همه عوامل سازنده فیلم‌های اول فیلمسازان در پی ارائه بهترین کار خود باشند و این مفید است زیرا تلاش مضاعف همه عوامل یک فیلم، قطعا باعث کیفیت می‌شود.
برنده سیمرغ بلورین بخش بین‌الملل بیست و دومین جشنواره فیلم فجر افزود: از آنجا که فیلمسازان اول در سال‌های اخیر توانسته‌اند خودی نشان دهند و کیفیت کار بالایی ارائه داده‌اند، این که کارشان در رقابت با فیلمسازان دیگر و در یک بخش واحد سنجیده شود، منطقی است؛ گرچه از جهتی شاید این نگرانی هم ایجاد ‌شود که نکند شهرت فیلمسازان باتجربه یا برخی روابط دیگر، مانع از آن شود که انتخاب فیلم‌های بخش سودای سیمرغ بر مبنای عدالت صورت نگیرد؛ اما بهتر است پیش‌داوری نکنیم و منتظر بمانیم این قانون اجرا شود و در آینده نسبت به اجرای آن نظر بدهیم.
برنده دیپلم افتخار بهترین بازیگر زن دوره بیستم جشنواره اظهار کرد: من همیشه به قوانین جدید با تعمق و تأمل نگاه می‌کنم و منتظر می‌مانم تا نتیجه را ببینم. فقط امیدوارم حقی ضایع نشود و فیلم‌هایی که استحقاق شرکت در جشنواره را دارند، به جشنواره وارد شوند و نسبت به هیچ فیلمی بی‌انصافی نشود.
سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر بهمن‌ماه سال جاری برگزار می‌شود.

ایرنا

OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس
آخرین اخبار

Valid XHTML 1.0 Transitional

كليه حقوق برای سینما خبر محفوظ است، استفاده از مطالب با ذكر منبع بلامانع است.

طراحی و تولید: گروه مهندسی انگاره نت. Copyright © 2011