جستجو:
نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر : 106932 زمان انتشار : 05 آبان 1395 14:45:00

عباس غزالی:هنوز حقم را نگرفتم/ سینما در دست عده‌ای خاص افتاده است

بازیگر سریال خاطره‌انگیز «وضعیت سفید» گفت:من اعتقادم این است که هنوز حقم را در سینما نگرفته ام و علاوه بر عشقی که به بازیگری دارم یک خواسته بزرگی که دارم این است که حقم را از سینما بگیرم ولی اگر هنوز این اتفاق نیفتاده و من تنها در چند فیلم ایفای نقش کردم پس این امر نشان میدهند که برخی پیشنهادات باب میلم نیست البته همین که آبرومند قدم بر میدارم خودش کلی ارزش دارد.
عباس غزالی:هنوز حقم را نگرفتم/ سینما در دست عده‌ای خاص افتاده است
به گزارش سینماخبر، عباس غزالی بازیگر سینما و تلویزیون ضمن گفت:من اعتقادم این است که هنوز حقم را در سینما نگرفته ام و علاوه بر عشقی که به بازیگری دارم یک خواسته بزرگی که دارم این است که حقم را از سینما بگیرم ولی اگر هنوز این اتفاق نیفتاده و من تنها در چند فیلم ایفای نقش کردم پس این امر نشان میدهد که برخی پیشنهادات باب میلم نیست البته همین که آبرومند قدم بر میدارم خودش کلی ارزش دارد.

وی درباره فعالیت های اخیر هنری خود گفت:در حال حاضر مشغول بازی در فیلمی با عنوان «کاروک» به کارگردانی محمود فرطوسی هستم که این فیلم جزء کارهای متفاوت و خاص به حساب می آید. من نقش اصلی فیلم هستم که فیلم هم حال و هوای خاصی دارد و به نظرم فیلم قصه خوب و قابل توجهی را روایت خواهد کرد.

وی درباره پذیرش نقش گفت:خیلی سخت کار قبول میکنم اما الحمدالله در حال حاضر پیشنهاد چند فیلم سینمایی دارم که احتمالا بزودی یکی از آن ها را انتخاب خواهم کرد.
 
غزالی در ادامه عنوان کرد: در حال حاضر سینما دست یک عده افراد خاصی هست که آنها راحتتر نظر میدهند اما اساس من این است که سینما میتواند بهتر از این بشود و با ورود افراد جوان می‌توان مقداری از این فضای محدود فاصله گرفت. فکر میکنم که میتوان فضای سینما را به فضای بهتر و ارتباط بهتر با تماشاگر تبدیل کرد که طی این چند سال این اتفاق هم افتاده است.
 
بازیگر فیلم «دلبری» درباره ورود برخی افراد به عنوان بازیگر در سینما گفت: خدا جای حق نشسته است و همه جای دنیا در هر فضایی این اتفاقات می افتد که یک جبهه ای راه می افتد که کسانی می آیند که عقبه‌ای ندارند و اتفاقا دیده میشوند. اصولا جایزه گرفتن خیلی خوب است و آدم انرژی میگیرد اما حقیقتا من با خودم اینطور کنار آمدم که باید جایزه اصلی را از دل مردم گرفت که الحمدالله کارهای من در ذهن مخاطبان مانده است. آنهایی که بدون عقبه فعالیت میکنند هم بالاخره بین یکسری سلیقه ها پسندیده شدند و جایزه گرفتند و باید به سلیقه ادمها نگاه کرد که چطور این افراد را مورد پسند قرار دادند.
 
وی افزود: نباید این را فراموش کنیم کسانی که کارشان خوب بوده و جایزه گرفتند واقعا کارشان خوب بوده و جایزه گرفتند. این افرادی که اینطور وارد فضا میشوند حزب باد هستند که همیشه ام بوده اند و ماندگاری در آنها وجود ندارد و هیچوقت به ثبات نخواهند رسید.
 
غزالی درباره آینده کاری خود تاکید کرد: مسیر سختی است البته من هم از همان ابتدا میدانستم و کفش اهنی پایم کردم اما آینده خود را روشن میبینیم. تا وقتی مردم دوستت داشته باشند یعنی آینده ات روشن است.
 
بازیگر فیلم «قیچی» در ادامه با اشاره به تغییر و تحولات وزارت ارشاد گفت: وقتی این تغییر تحولات صورت گرفت من به شدت درگیر فیلمبرداری بودم اما روی هم رفته دیدم که هر تغییر تحولی اتفاق می افتد بعد از آن یکسری اتفاق خوب خواهد افتاد اگر قرار باشد وضعیت بدتر شود پس این عقب گرد محسوب میشود.

وی افزود: ما فرهنگی با قدمت و اصیل داریم که مربوط به ما ایرانی ها است و احساس میکنم مدتی است که کم رنگ شده و نسل جدید از این فرهنگ اصیل ایرانی دور است. یکی از دلایل اصلی آن این است که کسانی که در راس فرهنگ قرار دارند و میخواهند فرهنگ را پا بر جا نگه دارند یک مقداری ضعیف عمل کردند که امروز نسل جدید خیلی چیزها را نمیدانند و از فرهنگ‌های غربی تبعیت میکنند و این یعنی ما ضعیف عمل کردیم که امیدوارم با جایگزینی وزیر ارشاد جدید اتفاقات خوبی رخ بدهد. 

دیباچه

OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس
آخرین اخبار

Valid XHTML 1.0 Transitional

كليه حقوق برای سینما خبر محفوظ است، استفاده از مطالب با ذكر منبع بلامانع است.

طراحی و تولید: گروه مهندسی انگاره نت. Copyright © 2011