جستجو:

نخستین مرکز تخصصی مشاوره تئاتر با حضور جمعی از هنرمندان و دانشجویان در تئاتر مستقل تهران افتتاح و فعالیت‌های این مرکز تشریح شد.

دشتی: در هر بخش تخصصی 5 اثر منتخب می گردند و بعد از مشاوره به حمایت تئاتر مستقل تهران طی سه روز برای تهیه کنندگان، اساتید و سالن داران اجرا می شوند.

کمپانی رویال شکسپیر انگلستان در روزهای پایانی سال ۲۰۱۵ اعلام کرد که در سال گذشته میلادی ۵۰۰ هزار کارآموز تئاتری را در سراسر انگلستان پرورش داده است.

کارگاه آموزش مقدماتی بازیگری زیر نظر مهتاب نصیرپور از ۲۹ شهریور ماه در یکی از پلاتوهای تماشاخانه «ارغنون» برگزار می شود.

برگزاری کارگاه بازیگری «متد اکتینگ» توسط مسعود دلخواه و اجرای خیریه نمایش «خانه متروک» برای جمع آوری دیه یک زن محکوم به اعدام دو خبر در حوزه تئاتر هستند.

حسن معجونی از هفته پایانی شهریورماه در آموزشگاه استاد سمندریان ورک‌شاپ بازیگری برگزار می‌کند.

انجمن صنفی هنرمندان تئاتر شهر تهران نخستین دوره آموزشی بازیگری را با همکاری نمایشخانه ایرانشهر و مرکز تئاتر مولوی طی یک هفته برگزاری می‌کند.

حسن لوئیان خیمه‌شب‌باز و شعبده‌باز پیشکسوت اصفهانی 21 تیرماه در سکوت خبری چشم از جهان فروبست.

مدیر روابط عمومی «خانه عروسک» از برگزاری کارگاه های آموزشی توسط فاطمه معتمدآریا و فرهاد توحیدی در سال ۹۴ خبر داد و عنوان کرد کارگاه ساخت عروسک نیز در حال تجهیز و تکمیل است.

مهلت ثبت‌نام در کارگاه تخصصی «نقد تئاتر» حوزه هنری تا 26 بهمن‌ماه تمدید شد.

مرکز هنرهای نمایشی حوزه هنری و کانون ملی منتقدان تئاتر ایران، کارگاه تخصصی "نقد تئاتر" برگزار می‌کنند.

کارگاه بین‌المللی بازیگری با عنوان ˝در جستجوی تصاویر واقع‌گرایانه˝ توسط ساندرا کاروتا هنرمند بلژیکی در مکان سینما تئاتر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان واقع در خیابان وزرا از 24 دی‌ماه آغاز می‌شود.

سالن‌های تئاتری زیبایی در کشورهای مختلف جهان وجود دارند که هر کدام با ویژگی‌های منحصر به فردی شناخته شده‌اند؛ از سالنی روی دریا گرفته تا سالنی که مملو از گل و گیاه است.

کارگاه‌های بین‌المللی آموزش بازیگری از روز شنبه 15 آذرماه با حضور دو هنرمند کانادایی دانا لوبک و روبرت گرین وود در مجموعه تئاتر شهر آغاز می‌شود.

اختصاصي// در حاشیه برگزاری اولین سمیتئاتر مطرح شد؛

ذات هنر بهره برداری اقتصادی نیست ، اما یکی از راه های بهره برداری اقتصادی استفاده از" تئاتر" در مسیر تکامل و ترقی است.

آخرین اخبار

Valid XHTML 1.0 Transitional

كليه حقوق برای سینما خبر محفوظ است، استفاده از مطالب با ذكر منبع بلامانع است.

طراحی و تولید: گروه مهندسی انگاره نت. Copyright © 2011