جستجو:

یک نویسنده اسکاتلندی قصد دارد پس از مرگش مغزش را در فرآیندی برودتی منجمد و نگهداری کند.

معرفی کتاب کودک و نوجوان؛

اگر دنبال کتابی برای سرگرم شدن و کمی خندیدن هستید، «ماهی چاق گنده‌ی من که زامبی شد» را از دست ندهید.

«برای ادبیات متأسفم که اخیرا اخبار خیلی جذاب شده‌اند. دردآور است که پس از صرف وقت زیاد و کلی بالا و پایین کردن سایت «گاردین» برای خواندن مطالبی درباره ترس از «ترامپ» و کارهای بدی که انجام می‌دهد، هیچ چیز دستگیر آدم نمی‌شود.»

ابراهیم رها با انتقاد از مراسم رونمایی و جشن امضای کتاب، می‌گوید: جشن امضای کتاب کارِ لوسی است!

نامزدهای جایزه‌ی کتاب سال شعر منتخب «خبرنگاران»، معرفی شدند.

«تفرجی از سر ناشکیبایی سیری اجمالی در نوشته‌های پدر علم مدیریت ایران» اثر مهدی الوانی و علیرضا قزل است که نشر نی آن را چاپ کرده است.

فرخنده آقایی که به تازگی کتاب «با عزیزجان در عزیزیه» را منتشر کرده آن را سفرنامه‌ حج در قالب رمان معرفی کرد و گفت در بین آثارش کار تازه‌ای است.

این مجموعه در ارتباط با اختلالات پزشکی زنان و زایمان است که البته ماجرای پلاسکو بر آن سایه انداخته است.

همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر نشست نقد و بررسی کتاب سه‌گانه «اسرار، کارنامه و خاطرات شیطان»، نوشته صالح قاسمی در دانشکده رسانه فارس برگزار می‌شود.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در مراسم جایزه کتاب سال با بیان این‌که دیگر دوران سخت‌گیری به پایان رسیده است گفت: تصمیم گرفته‌ایم دیگر اعلام خط قرمز نکنیم و کسانی که متون‌شان نیاز به اصلاح دارد با گفت‌وگو و مذاکره به اصلاح آثارشان بپردازند.

آثار برگزیده سی‌وچهارمین دوره جایزه کتاب سال معرفی شدند.

«پل آستر» داستان‌نویس مشهور آمریکایی در مصاحبه خود از آمریکای پس از «ترامپ» و چاپ مهم‌ترین کتاب عمرش در ۷۰ سالگی می‌گوید.

مدیرعامل خانه کتاب از سابقه جایزه کتاب سال و موفقیت اهالی خانه کتاب گفت.

به‌دلیل تصمیم‌های دولت آمریکا مبنی بر ممنوعیت ورود ایرانیان به این کشور و عکس‌العمل متقابل ایران، دعوت از برگزیدگان آمریکایی جایزه کتاب سال جمهوری اسلامی به حالت تعلیق درآمده است.

در جلسه روز گذشته هیات مدیره اتحادیه ناشران و کتابفروشان با سیدعباس صالحی معاون فرهنگی وزارت ارشاد که به درازا هم انجامید پیرامون عدم مشارکت اتحادیه در نمایشگاه کتاب بحث شد.

آخرین اخبار

Valid XHTML 1.0 Transitional

كليه حقوق برای سینما خبر محفوظ است، استفاده از مطالب با ذكر منبع بلامانع است.

طراحی و تولید: گروه مهندسی انگاره نت. Copyright © 2011